posts | comments
21Feb

Вдосконалення тракторів типа ДЕТ-250М2 ДЕТ-320

No comments

Челябінський тракторний завод - Вдосконалення тракторів типа ДЕТ-250М2 ДЕТ-320

Опорний каток і натяжне колесо
Натомість резінометаллічеськіх ущільнень опорних катків і натяжних коліс упроваджено надійніше ущільнення типу “DUO CONE” широко вживане в світовому тракторобудуванні.
Завдяки високій точності виготовлення деталей з використанням еластичних підтискаючих елементів, ущільнення дозволяє утримувати мастило катків і коліс на весь термін служби і оберігає внутрішню порожнину катка від попадання води, грязі і т.д. Ці ущільнення конструктивно взаємозамінні з резінометаллічеськімі що випускаються раніше.
Для заміни може бути використаний комплект нового ущільнення КАТ-30-12СП.
Реле-регулятор напруги
У зв′язку з частим виходом з ладу реле-регулятора РН-116 у складі трактора ДЭТ250М2 і ДЕТ-320 розроблений покращуваний регулятор РН116-01, який аналогічний по своїх характеристиках і настановних розмірах регулятору РН-116, але відрізняється підвищеною надійністю в роботі за рахунок кращої пристосованості до умов і режимів роботи у складі трактора.
Установка модернізованого реле-регулятора натомість РН-116 проводиться відповідно до інструкції.
Установка отопителя-вентилятора …

Вдосконалення тракторів типа ДЕТ-250М2 ДЕТ-320 →

20Feb

Нові дизелі Челябінського тракторного заводу

No comments

Челябінський тракторний завод - Нові дизелі Челябінського тракторного заводу

Більшість дизельних двигунів мають запас моменту, що крутить, 6 - 18%, дизель В-92С2 - 25 - 30%. Такий запас значно полегшує управління танком, підвищує його манавренность і середню швидкість.

Помірна форсировка дизеля В-92С2 по літровій потужності додає високу надійність при експлуатації в тяжких умовах. Поза сумнівом, дизель В-92С2 матиме великий комерційний успіх.

МАЛОЛІТРАЖНІ ДИЗЕЛЬНІ ДВИГУНИ
Двигун В2Ч 8,2/7,8

Дизель В2Ч 8,2/7,8 має V - образне розташування циліндрів і оснащений очисником повітря, глушником, електростартером, зарядним генератором, топлівоподкачивающим насосом, паливним і масляним фільтрами.

Є 11 виконань залежно від комплектації і регулювальних параметрів.

Споживачами дизеля В2Ч 8,2/7,8 в даний час є ВАТ “Челябінський тракторний завод” (м. Челябінськ), ВАТ “Прожектор електротехніка” (м. Москва), ВАТ “Електроагрегат” (м. Курськ), ВАТ “Елкон” (м. Барнаул), ВАТ “Сарапульській електрогенераторний завод” (р. Сарапул), ВАТ “Курганмашзавод” (р. Курган), ВАТ “Пролетарський завод” (м. Санкт-Петербург).Нові дизелі Челябінського тракторного заводу →

19Feb

Челябінський тракторний завод - Уралтрак ЧТЗ

No comments

Челябінський тракторний завод - Челябінський тракторний завод - Уралтрак ЧТЗ

Загальна кількість одиниць технологічного устаткування - близько 18 000 штук.
До складу об’єднання входять літейний, ковальський, пресово-зварювальний, механо-складальні і інші заводи.
Чисельність тих, що працюють - більше 20 000 чоловік
Виробнича площа, займана ЧТЗ, складає 1,5 млн.м2.
Об’єми випуску основної продукції ЧТЗ складають декілька тисяч гусеничних і колісних будівельних машин в рік. Середньорічне зростання об’ємів продажів підприємства за останні роки складає більше 40%.
В окремих сегментах російського ринку, таких, як бульдозери і трубоукладачи самих затребуваних класів, ЧТЗ стабільно утримує лідируючі позиції. Сотні машин щорічно поставляється на експорт. Крім країн СНД, тільки в 2007 році техніка з маркою ЧТЗ поставлялася в 16 країн далекого зарубіжжя.
Володіючи розгалуженою ділерською мережею в Росії і країнах СНД, а також системою власних складів готової продукції в регіонах від Сахаліну до С-петербурга і Краснодарського краю, ЧТЗ забезпечує ефективну роботу випущеної техніки …

Челябінський тракторний завод - Уралтрак ЧТЗ →

18Feb

Завод тракторних двигунів

No comments


Ціна за проведену роботу узгоджується із замовником в протоколі узгодження договірної ціни.
На всю продукцію, що випускається і ремонтовану, завод видає гарантію якості відповідно до стандартів, що діють.
Зі всіх питань, що цікавлять, і із замовленнями звертатися по
Телефон/факс: (351) 775-17-14, 779-84-36
Директор заводу тракторних двигунів - Ахметжанов М.Ш. Джерело: chtz-uraltrac.ru

Завод тракторних двигунів →

17Feb

Місія ЧТЗ

No comments


Гарантувати високу якість життя кожного працівника.
Забезпечити високий рівень відрахувань на соціальні потреби суспільства.
Ми працюємо для загального успіху.

Якість праці кожного працівника -
ключ до добробуті суспільства
ПОЛІТИКА В області ЯКОСТІ
ТОВ “ЧТЗ - УРАЛТРАК”
Якість продукції і процесів системи менеджменту якості ми розглядаємо, як головна умова завоювання і розширення ринків збуту, основу отримання прибули, стабілізації економічного стану і розвитку організації на користь споживачів, персоналу, постачальників, суспільства.
Головні цілі
1. Виробництво і просування на ринок промислових тракторів, інженерних машин на їх базі, двигунів, агрегатів і інших видів продукції і послуг, в якнайкращому ступені тих, що відповідають запитам і очікуванням споживачів.
2. Розробка і виробництво нових зразків продукції, що мають конкурентні переваги, як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.
3. Зміцнення …

Місія ЧТЗ →

16Feb

Історія ЧТЗ

No comments

Челябінський тракторний завод - Історія ЧТЗ

На Усесвітній виставці в Парижі трактор С-65 відмічений вищою нагородою - дипломом “Гран-прі”.
20 червня 1937 року початий серійний випуск трактора “Сталінец-65″ (С-65) потужністю 65 кінських сил з дизельним двигуном. Ми першими в країні освоїли випуск паливної апаратури для дизелів. ЧТЗ став піонером радянського тракторного дизелебудування.
1939 рік. ЧТЗ освоїв випуск бойової техніки - артилерійського тягача “Сталінец-2″ (С-2) потужністю 105 кінських сил.
1940 рік. Тракторобудівники вели досвідчені роботи по освоєнню виробництва важких танків КВ конструкції ленінградського Кировського заводу і 12-плунжерного паливного насоса “ТН-12″ для авіаційних двигунів важких бомбардувальників. 31 грудня 1940 року державною комісією був прийнятий перший челябінський танк.
30 березня 1940. З конвейєра зійшов 100 тисячний трактор. Сумарна потужність випущених челябінських тракторів дорівнювала 6 мільйонам кінських сил або десяти Днепрогесам.
В роки Великої Вітчизняної війни ЧТЗ був перейменований в Кировській завод Наркомтанкопрома в місті Челябінську і, …

Історія ЧТЗ →

1 2