posts | comments
14Feb

Продаж тракторів МТЗ-82 і іншої техніки

No comments
« ктекущєє значення коефіцієнта наповнення двигуна внутрішнього згорання   |   Заходи щодо поліпшення гидромеханічеськой трансмісії тракторів виробництва ЧТЗ »


Наприклад, підмітально-збиральна машина БП-3У, виконана на базі трактора МТЗ, забезпечена двометровою щіткою і комплектується змінним бульдозерним відвалом. Також на базі тракторів МТЗ виготовляються і снігоприбиральні машини. Найбільш популярні снігоприбиральні машини фрезерно-роторного типу, а також лапові снігоприбиральні машини на спец. шасі, часто жартома звані «золоті ручки».

Навісне устаткування для тракторів

Ми пропонуємо повний спектр навісного устаткування для тракторів, в першу чергу - плуговий-щіткове устаткування. Навісне устаткування розширює спектр застосування будь-якого трактора, підмітально-збиральної машини або екскаватора навантажувача.

Представлене нами плуговий-щіткове устаткування відрізняє висока надійність і функціональність. За бажанням клієнтів ми встановлюємо навісне устаткування ще в ході передпродажної підготовки тракторів.

Причепи для тракторів

Тракторні причепи відрізняються як за типом, так і по технічних характеристиках. Найбільш поширені причепи для тракторів у вигляді цистерн і бочок, песькоразбрасивателей, а також тракторні причепи самозвалищ. Причепи для тракторів, полівомоєчних машин, що є базою, забезпечуються відповідною розливною арматурою і насосами.

Песькоразбрасивающие тракторні причепи мають робочий об’єм від 0,6 до 2,5 куб.м. Причепи для тракторів у варіанті самозвалища бувають одно- і двухоснимі і володіють максимальною вантажопідйомністю до 4,5 тонн.

Джерело: 1001tractor.ru


Tags: , , , , , , , , ,

Загальне


Схожі записи

Categories: Загальне

Saturday, February 14th, 2009 at 09:15 and is filed under Загальне. You can follow any responses to this entry through the feed. Both comments and pings are currently closed.